Окупація Криму стала поворотною точкою в російській історії, — експерт

Окупація Криму стала поворотною точкою в російській історії, — експерт

Більшість країн, які будували імперії, хоч і не зразу, але давно зрозуміли, що зовсім не обов’язково мати колонії з підпорядкованим урядом.

В цьому переконаний політолог Сергій Таран.

За його словами «можна цілком успішно мати статус у світі через економічний та культурний впливи, залишаючи армію на дуже крайній випадок».

 — Через це чимало центрів колишніх імперій є досі успішними й впливовими країнами: Великобританія, Португалія, Австрія, Франція, Іспанія, і, навіть, Нідерланди, — вже й не скажеш, що всі ці країни колись володіли землями і народами. Окупація Криму стала поворотною точкою в російській історії, яка виявила, що насправді московити мало що вивчили з історії творення імперій, бо у своїх імперських амбіціях роблять ставку лише на армію… А могли б, натомість, інвестувати свої сотні мільярдів у економіку, технології, грантові програми, й мирно скупити в зоні своїх інтересів все і вся – землі, заводи, партії… І невідомо якби склалася, зокрема, українська історія, якби московити були хитрішими, далекогляднішими і сучаснішими, — підкреслив він.загрузка...

Читайте також

Коментарі