На крісло Шокіна претендує сім кандидатів, — джерело

На крісло Шокіна претендує сім кандидатів, — джерело

На крісло генпрокурора претендують сім кандидатів.

Про це пише «Апосфтроф», посилаючись на джерела у кулуарах Верховної Ради.

За словами депутатів, найчастіше серед претендентів на посаду голову ГПУ називаються прізвища Юрія Луценка і Павла Жебрівського. Ходять розмови з приводу кандидатур Анатолія Матіоса,Віталія Каська, Давида Сакварелідзе, Михайла Саакашвілі і навіть самого Єгора Соболєва.

За словами нардепа Ігоря Луценка, ходили чутки про схему, за якої Юрія Луценка можуть спочатку призначити заступником Шокіна, а потім, після його відставки, просто зробити виконуючим обов’язки генпрокурора.

«Ідея полягала у тому, щоб призначити його заступником, оскільки він за освітою і іншим параметрам не відповідає вимогам. А потім, після відходу Шокіна у відставку, Луценко ставав би тимчасово виконуючим обов’язки генпрокурора», — зазначив нардеп.

Кандидатуру Жебрівського депутати вважають «прохідною через парламент».

«Жебрівський у хороших відносинах з президентом Порошенко. Він має кредит довіри від глави держави», — зазначив один з нардепів.

Щодо Сакварелідзе, то за словами Ігоря Луценка, можливою перешкодою для нього може стати, що він досі не відмовився від грузинського громадянства.загрузка...

Читайте також