Клімкін озвучив стратегію повернення Криму

Клімкін озвучив стратегію повернення Криму

Стратегія України щодо повернення Криму складається з двох базових частин — політико-дипломатичної та інформаційної, повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Така стратегія у нас є», — сказав Клімкін в ефірі телеканалу 1+1.

За його словами, перша частина плану — політико-дипломатична: це підтримка єдності і солідарності з Україною цивілізованого світу, підтримка політики невизнання окупації Криму і підтримка санкцій до Росії.

Сюди ж міністр включив роботу з усіма країнами світу і громадянським суспільством, «щоб встановити чіткий пресинг на Росію для недопущення порушень прав людини».

Він зазначив, що одночасно слід тиснути на Росію в рамках міжнародних конвенцій: Конвенції морського права, конвенції щодо боротьби з тероризмом, а також підтримувати українські компанії, які судяться в арбітражі для компенсації збитку від анексії Криму.

Другий елемент стратегії, сказав Клімкін, — інформаційний.

«Жителі Криму перебувають під божевільною пропагандою, ми повинні їм показати нашим прикладом, що їхнє майбутнє — в європейській демократичній Україні, а не в Криму під російською тимчасовою окупацією, де вони можуть йти тільки в нікуди», — висловив переконання міністр.загрузка...

Читайте також