Укрзалізниця вирішила значно підвищити вартість проїзду у потягах на кількох популярних напрямках

Укрзалізниця вирішила значно підвищити вартість проїзду у потягах на кількох популярних напрямках

У кінці березня вартість проїзного квитка в поїзді №105 сполученням Київ — Одеса і поїзді №91 сполученням Київ — Львів значно виросте. Подорожчання викликане тим, що поїзди переводять в категорію «нічний експрес».

«Таким чином, пасажири, які будуть подорожувати в цих поїздах з 27 березня, отримають покращений сервіс: в вагонах оновлений знімний м’який інвентар та постільна білизна.

Обслуговувати мандрівників будуть висококваліфіковані поїзні бригади, які пройшли відповідний інструктаж для роботи в нічних експресах. У складі експресів курсуватимуть купейні та СВ вагони, які експлуатуються не більше ніж 10 років», — повідомили в «Укрзалізниці».

Крім того, дещо зміниться розклад руху. Повідомляється, що вартість проїзду в купейному вагоні поїзда №91/92 Київ — Львів збільшиться на 153 грн, в поїзді №105/106 Одеса — Київ — на 174 грн.

Згідно з даними системи бронювання і покупки квитків «Укрзалізниці», якщо придбати квиток в купе, на середу, 24 лютого, він коштує 249 грн, на середу 2 березня — 262 грн, а вже на середу 30 березня — 429 грн.

Крім того, вартість квитка в поїзді №91 Київ-Львів на середу 24 лютого складала 233 грн, а вже на 30 березня — 392 грн. «Укрзалізниця» звертає увагу пасажирів, що на зазначених маршрутах залишаються поїзда, вартість проїзду в яких нижче ніж в нічних експресах.загрузка...

Читайте також

Коментарі