У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується сніжно-дощова погода. У південних, східних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -3…+4 градусів, удень 0…+14. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, північний, східних, північно-західний і південно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Вночі повітря охолодитися до -3…+1 градуса, вдень стовпчики термометрів піднімуться до +3…+5. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 4-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. В Одеській області можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2…+4 градуси, вдень повітря прогріється до +5…+10. Вітер південний, східний та південно-східний, 1-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе 0…+4 градуси. Денна коливатиметься від +9 до +14. Вітер східних, південних, південно-східних і північно-східних напрямків, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть -3…+2, денна температура повітря складе +5…+8 градусів. Вітер західний, південний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -2…+3 градусів, удень підніметься до 0…+7. Вітер північних, західних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода. У регіоні уночі йтиме дощ зі снігом, який до ранку повинен ослабнути, а до полудня і зовсім закінчитися. Температура повітря вночі до +1, удень до +4 градусів. Вітер східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2…+2 градуси, вдень – від +3 до +8. Вітер східний, південний, південно-західний і південно-східний, 2-5 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі