У Києві водій допоміг інвалідові на візку

У Києві водій допоміг інвалідові на візку

Столичний водій допоміг чоловікові, який їхав ввечері на інвалідному візку без габаритних вогнів і піддавався небезпеці. Про це водій  Павло Диба розповів на своїй сторінці в Facebook.

«Майже 22 години було. Повертався з АЗС на свій Лісовий. Раптом після перехрестя Братиславська-Крайня під бордюром в напрямку перехрестя з Лісовим помічаю інвалідну електроколяску, яка рухається кілометрів п’ять на годину — і жодного на ній вогника! А на вулиці туман, і транспорт просто пролітає повз неї… Аж мороз по шкірі пішов!» — розповів Диба.

Водій повідомив, що вирішив зупинитися. «Включаю жовті допоміжні світлові сигнали і чекаю електроколяски. Через хвилину коляска і людина в ній вже були поруч», — написав киянин.

Він розповів, що чоловік у колясці повідомив, що їде на вулицю Драйзера, до «Фестивального». За словами інваліда, він змушений був їхати без габаритних вогнів «тому, що акумулятор вже «помер».

«Ну не кидати ж людину посеред дороги! Поїхали ми з ним на його Драйзера разом… Він на візку попереду, а я за ним — з жовтої мигалкою», — написав Диба.

Читайте також: На Київщині за добу зареєстровано чотири ДТП з потерпілимизагрузка...

Читайте також