Активісти відновлять блокаду російських вантажівок

Активісти відновлять блокаду російських вантажівок

Координатори регіональних блокад російських вантажівок на загальних зборах домовились про створення Всеукраїнського центрального штабу транспортної блокади.

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на Facebook-сторінці організації «Карпатська Січ».

«Уряд України 24 лютого офіційно заявив про готовність до відновлення транзиту російських вантажівок через територію України вже 25 лютого. Без перемовин з українським народом і взяття до уваги його думки, влада використовує нас, учасників блокади, як козир для торгівлі з ворогом», — йдеться у повідомленні.

Активісти зазначили, що вони дають уряду «час на обдумування та перерозгляд свого попереднього рішення щодо відновлення транзиту і зі свого боку готові до діалогу».

«Вимоги, висунені нами на початку транзитної блокади, не змінені, а український народ не повинен вести бізнес і годувати окупанта своїм коштом. Якщо транзит буде відновлено — наші дії будуть рішучі і миттєві,» — наголосили у «Карпатській Січі».

Активісти блокади також звернулись до українських перевізників із закликом не виїжджати на територію Росії, оскільки при відновленні транспортної блокади вони можуть «стати заручниками».загрузка...

Читайте також