Уряд знищує вітчизняне ракетобудівництво — активіст

У конструкторському бюро «Південне», що входить до «Південного машинобудівного заводу», з ініціативи Державного космічного агентства звільнили генерального конструкторського Олександра Дегтярьова. Співробітники підприємства у свою чергу оприлюднили звернення до президента Петра Порошенка, у якому заявляють, що це «призведе до руйнування міжнародної кооперації та багатомільйонних збитків, звільнення десятків тисяч кваліфікованих фахівців, зриву виконання наявних контрактів з іноземними державами і до повної втрати позитивного іміджу країни на світовому космічному ринку». 

Як повідомляє голова незалежної профспілки «Захист праці» та активіст «Соціального руху» Олег Верник, звільнено було саме успішного керівника, який користується підтримкою робітників.

«Дивно, що замість очевидного і безсумнівного звільнення Генерального Директора «Південмаша» Сергія Войта, що довів ситуацію до вкрай ганебного стану та залишає працівників славетного підприємства без заробітної платні вже багато місяців поспіль, ДКАУ звільняє цілком успішного керівника Конструкторського Бюро «Південне» Олександра Дегтярьова. Всім відомо, що працівники КБ «Південне» не мають заборгованостей по заробітній платі та з кожним місяцем нарощують своє виробництво», — зазначає профспілковець.

На його думку, такі дії свідчать про бажання штучно довести підприємство до банкрутства.

«Вже майже ні у кого не має сумніву, що завдання уряду та підлеглих йому київських чиновників ДКАУ зробити усе, щоб остаточно добити на «Південмаші» навіть те, що хоч якось жевріє. Добити з єдиною метою — штучно та швидко збанкрутити комплекс «Південмашу» та підготувати його до приватизації на користь іноземного інвестора«, — підкреслив Верник.

Як повідомлялось, у лютому робітники «Південмашу» влаштували масовий мітинг через заборгованість по зарплаті за чотири місяці. Після акції співробітникам вдали гроші за два місяці.

Читайте також: «Южмаш» может работать на Запад, но Украина не ищет рынки сбыта — активист

Рекомендуємо прочитати

Противники Трампа всех мастей, объединяйтесь

В США ежедневно проходят протесты против политики Дональда Трампа....

Це може бути цікавим

В новый трудовой мир: Если роботы работают, они должны платить налоги

Общественная реакция на предложение Дельво была чрезвычайно негативной, хотя заметным исключением стала позиция Билла Гейтса, который его поддержал....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

​Киянам обіцяють покращену соціальну медицину. Як гарантувати ефективність проекту?

Міська владала називає програму інноваційної для соціальної медицини в Україні та з революційними нововведеннями....