Уряд знищує вітчизняне ракетобудівництво — активіст

У конструкторському бюро «Південне», що входить до «Південного машинобудівного заводу», з ініціативи Державного космічного агентства звільнили генерального конструкторського Олександра Дегтярьова. Співробітники підприємства у свою чергу оприлюднили звернення до президента Петра Порошенка, у якому заявляють, що це «призведе до руйнування міжнародної кооперації та багатомільйонних збитків, звільнення десятків тисяч кваліфікованих фахівців, зриву виконання наявних контрактів з іноземними державами і до повної втрати позитивного іміджу країни на світовому космічному ринку». 

Як повідомляє голова незалежної профспілки «Захист праці» та активіст «Соціального руху» Олег Верник, звільнено було саме успішного керівника, який користується підтримкою робітників.

«Дивно, що замість очевидного і безсумнівного звільнення Генерального Директора «Південмаша» Сергія Войта, що довів ситуацію до вкрай ганебного стану та залишає працівників славетного підприємства без заробітної платні вже багато місяців поспіль, ДКАУ звільняє цілком успішного керівника Конструкторського Бюро «Південне» Олександра Дегтярьова. Всім відомо, що працівники КБ «Південне» не мають заборгованостей по заробітній платі та з кожним місяцем нарощують своє виробництво», — зазначає профспілковець.

На його думку, такі дії свідчать про бажання штучно довести підприємство до банкрутства.

«Вже майже ні у кого не має сумніву, що завдання уряду та підлеглих йому київських чиновників ДКАУ зробити усе, щоб остаточно добити на «Південмаші» навіть те, що хоч якось жевріє. Добити з єдиною метою — штучно та швидко збанкрутити комплекс «Південмашу» та підготувати його до приватизації на користь іноземного інвестора«, — підкреслив Верник.

Як повідомлялось, у лютому робітники «Південмашу» влаштували масовий мітинг через заборгованість по зарплаті за чотири місяці. Після акції співробітникам вдали гроші за два місяці.

Читайте також: «Южмаш» может работать на Запад, но Украина не ищет рынки сбыта — активист

Рекомендуємо прочитати

Набитый трупами и травмированными людьми грузовик нашли на парковке в США

В штате Техас на парковке "Walmart" в городе Сан-Антонио нашли грузовик с телами 8-ми убитых человек, среди которых было двое детей....

Це може бути цікавим

Часть Украины зальет дождями

Погода в понедельник, 24 июля, на большей части территории Украины будет жаркой и сухой, только Запад зальют дожди....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Еще один боевик собирается "взять Киев"

"Атаман Всевеликого Войска Донского" Николай Козицын пригрозил взять Киев....