У партії Порошенка стався черговий скандал

Народний депутат України Віталій Купрій звинуватив своїх колег з фракції "Блок Петра Порошенка" Ярослава і Богдана Дубневича в незаконному веденні бізнесу, що ставить під загрозу здоров'я та життя пасажирів "Укрзалізниці". Про це він написав на своїй сторінці в "Фейсбуке".

"Мені стало відомо, що високопосадовці за попередньою домовленістю з філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Укрзалізниця» заволоділи державним майном в особливо великих розмірах, зловживаючи службовим становищем. Тільки за минулий рік сума збитків державі сягнула 50 мільйонів гривень!", - написав народний депутат.

Так, за його словами,  ТЗОВ «Корпорація КРТ», засновниками та кінцевими бенефіціарами якого є народні депутати України від партії «Блок Петра Порошенко» Ярослав і Богдан Дубневич, вже протягом десяти років при різних політичних режимах виграє тендери на поставку елементів кріплень для залізничної колії.

Частина елементів кріплення та інші супутні товари виробляються власними силами та засобами «Корпорація КРТ», а інша – на підпільних цехах без дотримання технологічних вимог до предметів закупівель. Дані підпільні цеха не мають державної реєстрації та офіційно працевлаштованих фахівців, а тому не сплачують податків і зборів до державного та місцевих бюджетів.

111

Як наголосив нардеп, вказані корупційні схеми з розкрадання бюджетних коштів не могли б гладко проходити, якби Ярослав Дубневич не був би народним депутатом України – Головою Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, а Богдан Дубневич народним депутатом України – членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Крім того, даним корупційним схемам сприяють посадові особи Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Укрзалізниця», які є близькими особами до братів Дубневичів.

Як зазначив нардеп, зокрема: заступник директора Філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Едуард Пушкаренко, в обов’язках якого є розроблення тендерної документації та головний інженер Департаменту колії ПАТ «Укрзалізниця» Василь Яковлєв, в обов’язки якого входить формування державних закупівель із технічними характеристиками предмету закупівель.

"Пушкаренко та Яковлєв, зловживаючи своїми службовими становищами, покладаючись на прикриття з боку депутатів Дубневичів, формують державне замовлення та тендерну документацію (технічні характеристики предметів закупівель) з порушенням вимог статей 3, 5, 16, 22 Закону України «Про здійснення державних закупівель», під одне підприємство – ТЗОВ «Корпорація КРТ», що легко перевірити по результатам проведених тендерів Філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» за останні роки.

Таким чином, вони умисно, всупереч інтересам служби, вчиняють розтрату державного майна, чим завдають істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам. Цим вчиняють злочини передбачені статтями 364 та 191 Кримінального кодексу України.

Я звернувся до Національного антикорупційного бюро України та Спеціального антикорупційного прокурора. За результатами розгляду моїх звернень було відкрито кримінальне провадження.

Відразу після того я як звернувся до “Укрзалізниці” з питань перевірки виробництва учасників конкурсних торгів, вони скасували свій же наказ щодо обов’язкового аудиту виробництв учасників конкурсних торгів.

З метою недопущення та попередження катастроф на залізничних коліях мною були направлені відповідні звернення на адресу ПАТ “Укрзалізниця” та міністра інфрастуктури України Андрія Пивоварського", - написав нардеп.

Рекомендуємо прочитати

«Белые ночи» обіцяють найяскравіший лайнап за всю історію івенту

Щороку «Белые ночи» відкривають та закривають літо під девізом «Ніч яскравіше дня!»....

Це може бути цікавим

На Марсе нашли загадочное водохранилище

Группа ученых из Университета Джона Хопкинса в США обнаружила, что под поверхностью Марса около экватора находится большое количество воды в виде льда....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Рейтинг одобрения Трампа в России почти в два раза превосходит уровень поддержки Путина в США

"Более половины россиян, опрошенных в ходе недавно опубликованного исследования общественного мнения, выразили одобрение руководством Дональда Трампа в США, где ....