Почалися публічні слухання по квартальній забудові Рибальського острову

Департамент містобудування та архітектури КМДА і ТОВ «ТЕРРА ПРОДЖЕКТ» розпочали громадські слухання по забудові Рибальського острову. Це перший приклад проекту сучасної квартальної забудови у Києві.

2-1_min[1]

Проект передбачає перебудову території у межах вулиці Електриків і Набережно-Рибальської дороги на Рибальському острові (Подільський район).

3-1_min[1]

Основна мета проекту передбачає: – реструктуризацію територій промислових підприємств, що на даний час практично не працюють та не підлягають відновленню, з наданням території нової якості; – створення кварталів сучасного житла європейського рівня, адміністративно-офісної зони, публічних просторів за принципом «Живи – Працюй – Відпочивай»; – будівництво культурного центру загальноміського значення з концертним залом; – комплексний благоустрій території з влаштуванням парку, бульварів, з виділеною пішохідно-велосипедною частиною, організацією рекреаційної зони біля води – видові пішохідні набережні європейського рівня, які будуть зоною прогулянок та розваг киян й гостей міста.

Проектом передбачено будинки, що матимуть від 5 до 12 поверхів. На перших поверхах розташуються приміщення для дрібного бізнесу, інфраструктури обслуговування. Паркінг буде занурено на 1,5 метри під простором подвір’я. Виїзди з паркінгу ведуть на однобічні вулиці. На даху паркінгу розташовано дитячі й спортивні майданчики.

Проектанти пропонують створити система каналів. Уздовж усієї довжини каналів буде сформовано мережу публічних просторів. Набережна каналів дворівнева: видовий верхній рівень знаходитиметься біля фронту забудови, нижній рівень – біля води.

Експозиція проекту розміщена в приміщенні Подільської державної адміністрації, м. Київ, Контрактова площа, 2.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті.

Ознайомитись з концепцією планування території Рибальского острова можна за посиланням.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 23 березня. Пропозиції можна надавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. На пропозиції очікують у Департаменті містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

Рекомендуємо прочитати

В Софіївській Борщагівці підпалили будинок борця з незаконними забудовами

20 березня 2017 року близько 6 ранку невідомі кинули чотири коктейлі Молотова до садиби Олександра Сінчугова, мешканця Софіївської Борщагівки....

Це може бути цікавим

Опубликовано видео убийства экс-депутата Госдумы Дениса Вороненкова

23 марта, около полудня в центре Киева неизвестный расстрелял экс-депутата Госдумы РФ Дениса Вороненкова, который получил украинское гражданство....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Керівника Держгеокадастру Луганщини спіймали на хабарі

Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив про затримання керівника Держгеокадастру Луганщини Дмитра....