Почалися публічні слухання по квартальній забудові Рибальського острову

Департамент містобудування та архітектури КМДА і ТОВ «ТЕРРА ПРОДЖЕКТ» розпочали громадські слухання по забудові Рибальського острову. Це перший приклад проекту сучасної квартальної забудови у Києві.

2-1_min[1]

Проект передбачає перебудову території у межах вулиці Електриків і Набережно-Рибальської дороги на Рибальському острові (Подільський район).

3-1_min[1]

Основна мета проекту передбачає: – реструктуризацію територій промислових підприємств, що на даний час практично не працюють та не підлягають відновленню, з наданням території нової якості; – створення кварталів сучасного житла європейського рівня, адміністративно-офісної зони, публічних просторів за принципом «Живи – Працюй – Відпочивай»; – будівництво культурного центру загальноміського значення з концертним залом; – комплексний благоустрій території з влаштуванням парку, бульварів, з виділеною пішохідно-велосипедною частиною, організацією рекреаційної зони біля води – видові пішохідні набережні європейського рівня, які будуть зоною прогулянок та розваг киян й гостей міста.

Проектом передбачено будинки, що матимуть від 5 до 12 поверхів. На перших поверхах розташуються приміщення для дрібного бізнесу, інфраструктури обслуговування. Паркінг буде занурено на 1,5 метри під простором подвір’я. Виїзди з паркінгу ведуть на однобічні вулиці. На даху паркінгу розташовано дитячі й спортивні майданчики.

Проектанти пропонують створити система каналів. Уздовж усієї довжини каналів буде сформовано мережу публічних просторів. Набережна каналів дворівнева: видовий верхній рівень знаходитиметься біля фронту забудови, нижній рівень – біля води.

Експозиція проекту розміщена в приміщенні Подільської державної адміністрації, м. Київ, Контрактова площа, 2.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті.

Ознайомитись з концепцією планування території Рибальского острова можна за посиланням.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 23 березня. Пропозиції можна надавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом. Вони повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. На пропозиції очікують у Департаменті містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

Рекомендуємо прочитати

"Правый сектор" против раскраски Арки Дружбы народов в цвет флага ЛГБТ

27 апреля в центре Киева активисты "Правого сектора" и "Свободы" заблокировали работы по раскраске Арки Дружбы народов в цвета радуги....

Це може бути цікавим

Доба в АТО: один загиблий, шестеро поранених, 47 обстрілів

За минулу добу в зоні АТО серед українських військових один загинув, шестеро бійців поранено....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Для иностранных туристов разработали "пособие по выживанию" в Киеве

Киевлянин Владислав Терехов разработал путеводитель по Киеву для туристов, которые приедут в столицу к "Евровидению"....