Москаль: «Повія з «ДНР» не була моєю помічницею

Москаль: «Повія з «ДНР» не була моєю помічницею

Голова Закарпатської держадміністрації прокоментував інформацію про нібито призначення «міністром «ДНР» своєї помічниці, назвавши це повною маячнею і обурився тиражуванням вигадок.

23 лютого стало відомо про рішення ватажка «ДНР» Олександра Захарченко призначити новим «міністром закордонних справ» Наталю Никонорову.

При цьому сепаратистські ЗМІ повідомляли, що раніше, в період з 2006 до 2012 року Никонорова працювала помічником нардепів Геннадія Москаля і Святослава Піскуна. Вони посилалися на заяву одіозного російського політика Едуарда Лимонова, опубліковану ним в «Живому журналі» ще минулого року. На жаль, цю інформацію почали поширювати і українські ЗМІ.

Сам Москаль, який зараз є головою Закарпатської ОДА, в коментарі ТСН.uа назвав це повною маячнею і обурився тиражуванням вигадок Лимонова.

«Це особиста помста Лимонова за те, що коли я був заступником міністра внутрішніх справ і начальником головного управління МВС в Криму, ми затримували його і його прихильників за те, що вони захопили одну з веж, що належить військовій частині, і розкидали звідти листівки за відділення Севастополя від України. Тоді були всі заарештовані, був скандал. Він неодноразово на мене всяку єресь і дурниці писав. Це психічно хвора людина», — заявив Москаль.

Він підкреслив, що Никонорова ніколи не працювала його помічницею. «Звідки у мене з Донецька могла взятися помічниця? Завтра Лимонов напише, що я помер, і всі ЗМІ напишуть, що Москаль помер. Це як в анекдоті про те, що жінка бл*дує, а чоловік дізнається останнім. Так і я дізнався останнім, що у мене якась повія була помічницею», — додав чиновник.

У той же час з іншим нардепом, про який писав Лимонов, — Піскуном — все не так однозначно. Згідно з інформацією проекту «Посіпаки» (база даних помічників нардепів останніх п’яти скликань), Никонорова Наталія Юріївна працювала на платній основі помічником екс-регіонала під час п’ятого та шостого скликань парламенту.загрузка...

Читайте також

Коментарі