Менталітет російського народу різко змінився - вдова Дудаєва

Вдова президента Чеченської республіки Джохара Дудаєва, Алла, в даний момент живе в Швеції. Вона пильно стежить за всім, що відбувається в Росії і зазначає, що за останні роки менталітет російського народу різко змінився.

Алла Дудаєва розповіла, що протягом минулих 25 років стан війни - це головна риса Росії, за всім цим сотні тисяч смертей російських чоловіків, яких, як забійне м'ясо, заради амбіцій чиновників відправляють на бої, пише Діалог.

"Росіяни не зводять нових міст, не розбивають сади, як в Грузії, не будуються дороги, лікарні, не розвивається освіту. Тільки війна, всі кошти йдуть на військову промисловість. Уже 25 років Росія тільки воює. Спочатку Чеченська республіка, потім Ічкерія, війна в Грузії, в Україні, війна в Сирії. 25 років росіяни живуть війною, в стані війни, Росія відправляє своїх синів на війну, ховає їх. у більшості росіян вже інший менталітет, він змінився ", - розповідає Алла Дудаєва.

Вона вважає, що путінське правління - найжорстокіше, злочинне і агресивне у всьому світі. Через таку політику правління російський народ скорочується, стрімкими темпами вимирає, зростає кількість бездомних, жебраків. Але реклама при цьому йде зовсім інша.

Алла Дудаєва згадує, що роки життя з чеченським народом були для неї і найважчими в житті, і найщасливішими.

"Коли почалася війна, ми були як одне ціле, ми молилися і просили про перемогу. Разом ховали наших людей і разом плакали. Багато тоді бачили всю безумність і несправедливість російсько-чеченської війни, вони життя віддали за її припинення. Були такі, хто не соромився захищати чеченський народ, говорили про нього правду. І боролися за припинення агресивного російського правління, проти тодішнього режиму ", - додає вдова Джохара Дудаєва.

Вона категорично проти, щоб чеченський народ сприймали як такий, який масово підтримує нинішню політику Кремля.

"Якби це було так, тоді чеченський народ не пручався би довгі роки проти російської окупації. П'ятьох чеченських президентів вбили в період двох російсько-чеченських воєн, що залишилися в живих були змушені покинути батьківщину через переслідування. І не варто забувати про страшні тортури і вбивствах, сотнях концтаборів, причому не тільки на території Ічкерії, але і в Моздоку, Кисловодську, по всьому Ставрополі і Північному Кавказу. народ Чечні заляканий і виживає, як може. але, навіть не дивлячись на це, народ Чечні живе мрією про свободу і чекає звільнення від агресивного режиму правління ", - підкреслює Алла Дудаєва.

Вона висловилася, що в даний час нинішній глава Чечні панує тільки тому, що його підтримує Путін. А Кадиров, в свою чергу, теж підтримує російського президента.

Однак, як тільки Путін втратить владу, а це, на думку Дудаєвій, відбудеться зовсім скоро, не стане при владі і Кадирова.

"Кадиров розуміє, що знаходиться при посаді тільки тому, що так хоче Путін. Але цей симбіоз не вічний. Те що зараз відбувається в світі - лише яскраве цьому підтвердження. Влада Путіна довгої не буде", - резюмує Алла Дудаєва.

Читайте також: Ляшка запідозрили в корупції

Рекомендуємо прочитати

​Сміттєва криза в Львові: як львів'яни стали заручниками політичних ігор

Керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб розповів, як цю ситуацію використовують у політичних іграх та чому мер Львова Андрій Садовий несе персональну відпов....

Це може бути цікавим

Болеющим гриппом беременным женщинам пообещали особенных детей

Американские и норвежские ученые показали, что наличие у женщины во время беременности гриппа может в два раза повысить вероятность рождения у нее ребенка с расст....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Топ-10 самых густонаселенных городов к 2030 году

Рост количества людей в США и Европе замедляется, а в Азии, Африке и Латинской Америке стремительно ускоряется....