Користувача соцмережі оштрафували за заклик до повалення президента — ЗМІ

Користувача соцмережі оштрафували за заклик до повалення президента — ЗМІ

Зарічний суд Сум визнав користувача соціальної мережі «Вконтакте» винним у публічних закликах до насильницького повалення конституційного ладу і захоплення державної влади, оштрафувавши його на 8500 грн.

Як повідомляє obozrevatel.com, судом встановлено, що обвинувачений, використовуючи персональну сторінку «Богдан Мазепа» і створену ним групу «Бандерівський легіон» у соціальній мережі «Вконтакте», неодноразово розміщував на зазначених ресурсах матеріали про необхідність починати боротьбу з чинною владою, а також заклики до непокори існуючому режиму і до знищення представників влади.

Судова експертиза висловлювань була проведена за кількома записами. Зокрема, аналізувався наступний вислів: «Лише партизанська підпільна боротьба принесе нам бажані ефекти, не парламентська, не мирні пікети, а лише підпільна повстанська боротьба з режимом внутрішньої окупації «шоколадного бариги». Бо далі буде лише гірше: або тебе пов’яжуть і закриють, або ще гірше змиритися з таким життям, краще смерть, ніж така доля. Валити цю владу, а гниди СБУшні вкотре довели, що вони не Служба безпеки України, а Служба безпеки режиму Януковича».

Суд дійшов висновку, що ця фраза є публічним і прямим закликом до повалення влади.

Суд вирішив, що Інтернет-сторінка «Вконтакте» використовувалася, як засіб масової інформації в розумінні вимог абзаців 47 і 55 ч. 1 ст. 1 закону «Про телекомунікації» та статті 22 закону «Про інформацію».загрузка...

Читайте також

Коментарі