Київрада підтримала петицію про пандуси для інвалідів

Київрада підтримала петицію про пандуси для інвалідів

Депутати Київради на засіданні профільної комісії підтримали петицію «Про проведення реконструкції та обладнання будівель пандусами та з’їздами для маломобільних верств населення», повідомили в міській раді.

«Нині в столиці зареєстровано понад 156 тисяч людей з інвалідністю, з них понад 10 тисяч – діти-інваліди. На жаль, більшість з них не мають повноцінного доступу до адміністративних будівель, транспорту, медичним, соціальним та адміністративних послуг. Тому облаштування місць громадського користування для людей з додатковими потребами – питання, що вимагає невідкладного рішення. Адже Київ повинен бути зручним і комфортним для пересування для всіх без винятку», – зазначив голова постійної комісії з питань охорони здоров’я Олег Гелевей.

Нагадаємо, громадська організація «Підмога.інфо», яка є автором петиції, закликає міську владу провести реконструкцію і обладнати місця загального користування та забезпечити наявність пандусів та з’їздів. А також ввести жорсткі норми, які зобов’яжуть нові об’єкти інфраструктури дотримуватися норм безбар’єрності.

Читайте також: Дружина Президента зустрілася з інвалідом, котрого образили у львівському ресторанізагрузка...

Читайте також

Коментарі