Кияни просять відновити вільний вхід до парку на Виноградарі

Кияни просять відновити вільний вхід до парку на Виноградарі

Через приватну фірму в столичному мікрорайоні Виноградар було закрито прохід до місцевого парку «Крістерова гірка». На сайті петицій Києва мешканці просять відновити доступ до нього. 

«ПрАТ ”Агрофірма ”Троянда” узяла в довгострокову оренду парк «Крістерова гірка», який є пам’яткою природи. Зараз тут розташований житловий комплекс «Паркове місто». ПрАТ ”Агрофірма ”Троянда” самовільно закрило доступ до парку — за дивним поданням Подільського РУГУ МВС України в м. Києві №55/15530 від 29.12.11р. «про прийняття заходів щодо усунення порушень громадського порядку на території парку ”Крістерова гірка”…шляхом закриття парку», — сказано в петиції.

Як вказано, до початку будівництва за цією адресою (Вишгородська, 45) знаходилася пам’ятки природи «Крістерова гірка» з системою озер та парком.

«Це серце цілого масиву Києва, Виноградаря. Власне і назва масиву пішла звідси, Крістер розводив виноград і був відомим далеко за межами України. До парку завжди був вільний доступ для всіх бажаючих. Дуже дивно, що приватна фірма може так просто взяти пам’ятку природи в оренду, будувати на її території житло і закрити повністю доступ для жителів та гостей міста», — зазначено в петиції.загрузка...

Читайте також