З Генпрокуратури втекли слідчі, які займалися справою «діамантових» прокурорів

З Генпрокуратури втекли слідчі, які займалися справою «діамантових» прокурорів

У Генеральній прокуратурі не залишилося прокурорів і слідчих, які займалися справою так званих «діамантових» прокурорів.

Про це повідомило джерело в Генпрокуратурі, пише Укрінформ.

«У підпорядкуванні Каська було Управління з розслідування кримінальних проваджень щодо працівників прокуратури, в якому працювало 10 чоловік: сім слідчих і троє керівників. Також був Відділ процесуального керівництва, що складається з п’яти прокурорів. Всіх, хто брав участь в розслідуванні справи по Корнійцем, звільнили. все — і слідчі, і прокурори — були виведені за штат, Управління з розслідування кримінальних проваджень та Відділ процесуального керівництва ліквідовані«, — передає слова джерела » Укрінформ».

Співрозмовник уточнив, що 5 лютого заступнику прокурора Київської області Олександра Корнійцем було повідомлено про підозру у привласненні сміттєвого бізнесу — компанії «Николсан». І в той же день Управління з розслідування кримінальних проваджень щодо працівників прокуратури було ліквідовано наказом генпрокурора Віктора Шокіна.

Крім того, вже 10 лютого було ліквідовано Відділ процесуального керівництва. Також повідомляється, що після ліквідації управління та відділу на свої посади були змінені тільки ті працівники, які не мали відношення до розслідування кримінальної справи щодо Корнійця та першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна.

«Серед слідчих перепризначено тільки троє з семи чоловік. Ті, які не брали участь у справі по Корнійцем. Серед прокурорів перепризначений тільки один прокурор, який також нещодавно влаштувався на роботу і не брав участі в розслідуванні цієї справи«, — розповів співрозмовник.

Після ліквідації підрозділів слідчі і прокурори повинні бути працевлаштовані в Генінспекцію Генпрокуратури, однак їх рапорти про призначення відмовляються підписувати.

Читайте також: Розсекречені документи РНБО: навесні 2014 Україна не мала сил захистити від Росії навіть Київзагрузка...

Читайте також

Коментарі