Шеф-редактор телеканалу «Інтер», громадянка Росії Марія Столярова фотографувалася з бойовиками російсько-терористичного батальйону «Схід» в Донецьку.

Фотографію опублікував радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк в Facebook.

Знімок, опублікований Столяровою в травні 2014 року, має такий підпис: «Дуже ввічливий батальйон «Схід»! Мої улюблені хлопці в Донецьку».

440x554«Увага! Відкритий ворог у нас в тилу робить свою чорну справу! Вона, виявляється, дуже любить своїх «улюблених хлопців в Донецьку». А саме мова про російсько-терористичний батальйоні «Восток», під керівництвом зрадника і терориста Ходаковського. Цей батальйон відповідальний за масові вбивства невинних українських громадян. Це криваві вбивці і мародери! Гарна «компанія», чи не так? тобто, якась ФСБшная кур*а, сидить у нас під боком, порочить пам’ять наших Героїв Небесної Сотні, відкрито підтримує терористів і робить свою чорну справу! Яка субординація і толерантність тут може бути взагалі? А не ганьба нам все це терпіти?» — написав Шкіряк.

За словами радника, відкритий ворог формує медійну політику одного з найрейтинговіших телеканалів України, «промиваючи» мізки українським громадянам.загрузка...

Читайте також