Рівні терористичної загрози: «сірий», «синій», «жовтий» і «червоний»

Рівні терористичної загрози: «сірий», «синій», «жовтий» і «червоний»

Кабмін затвердив рівні терористичної загрози в країні, присвоївши їм чотири кольори. Так, ґрунтуючись на наявній інформації про загрозу вчинення терористичного атаки, в Україні встановлюються «сірий», «синій», «жовтий» і «червоний» рівень терористичних загроз.

У постанові зазначається, що «сірий» рівень — (можлива загроза) — вводиться при наявності факторів (умов), які сприяють вчиненню теракту, «синій» — (потенційна загроза) — при наявності потребує підтвердження інформації про підготовку до здійснення теракту, пише 24today.

«Жовтий» рівень загрози — (можлива загроза) — встановлюється при наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до здійснення теракту, а «червоний» — (реальна загроза) — найвищий рівень терористичної загрози», — йдеться у повідомленні.

Рішення про встановлення, зміну, скасування рівня загрози, термін і район її дії приймає керівник Антитерористичного центру після письмового дозволу глави СБУ, а про прийняте рішення негайно інформується глава держави.

Читайте також: Окупанти затримують кримських татар на кордоні з Кримомзагрузка...

Читайте також