У РФ проти Джамали почалась психологічна війна

У РФ проти Джамали почалась психологічна війна

У російських ЗМІ розв’язали справжню психологічну війну проти української співачки Джамали, яка бере участь у Національному відборі «Євробачення 2016″.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«У російських ЗМІ, а також в підконтрольних Москві ЗМІ на територіях інших держав, розв’язана справжня психологічна війна, спрямована на приниження Джамали … Російські шовіністи — від обивателів до юродства московських політиків — в жаху від того, що переможцем Євробачення 2016 може виявитися українська / кримська виконавиця Джамала «, — написав він.

Чубаров зазначив, що на жаль жителі тимчасово окупованого Росією Криму не зможуть у неділю, 21 лютого, брати участь в голосуванні українському відборі.

«Вжиті мною і моїми колегами зусилля, щоб забезпечити голосування жителів окупованого Криму, не увінчалися успіхом. Російські компанії, що забезпечують телефонний зв’язок в окупованому Криму, все навідріз відмовилися в проведенні голосування жителями Криму «, — розповів Чубаров.

Він підкреслив, що перемога Джамали на Євробаченні 2016 стала б визнанням дійсно високого рівня музичної культури України та моральний дух української політичної нації, що об’єдналася в боротьбі проти агресора — Росії.

Читайте також: У Варшаві зареєстрували петицію про перейменування вулиці на честь Героїв Майданузагрузка...

Читайте також

Коментарі