Російський письменник розповів про головну умову припинення війни на Донбасі

Російський письменник розповів про головну умову припинення війни на Донбасі

Ініційована Кремлем війна на сході України завершиться, коли президент Російської Федерації Володимир Путін втратить владу.

Таку думку в інтерв’ю «Апострофу» висловив російський журналіст і письменник Сергій Лойко.

«Як тільки Путін з якихось обставин піде з влади, природним або неприродним шляхом, війна відразу ж закінчиться. Але Росія і Україна ще років сто будуть миритися. Ця війна завдала страшної шкоди у всіх сенсах цього слова», — зазначив він.

Журналіст підкреслив, що вина за війну на Донбасі повністю лежить на Росії.

«Звичайно, Україна могла б обійтися без жертв, здати Донбас, точно так же, як здали Крим, без єдиного пострілу. Але якби навіть керівництво вирішило так зробити, думаю, що люди б з цим не погодилися. Російська армія, — Давайте не будемо ховатися за словом «сепаратисти», тому що це просто вивіска, насправді там були російські найманці, регулярна російська армія, ну, і якісь бомжі з Донбасу, яких озброїли до зубів і навчили користуватися танками і «Буками», — це величезна озброєна сучасною зброєю армія «, — заявив Лойко.

«По суті, вона воювала ні з українською армією, якій на той момент практично не існувало, а з озброєним майданом. Це люди-добровольці прийшли на війну і стали воювати за свою батьківщину і незалежність. І принижувати значення цих жертв, значення перемоги (а Україна перемогла в цій війні), незважаючи на всі тактичні поразки, неприпустимо. Українці, які загинули в цій війні, — справжні герої, вони відстоювали свою незалежність, свободу свого вибору, билися за свій будинок і перемогли», — резюмував він.загрузка...

Читайте також

Коментарі