Російський опозиційний політик розкрив секрети особистої армії Кадирова

Журнал New Times оприлюднив главу з доповіді опозиційного політика Іллі Яшина Загроза національній безпеці.

Опублікована глава Приватна армія описує силові структури Чечні.

За оцінкою експертів, чисельність кадировців – близько 30 тисяч. Молоді люди потрапляють в угрупування, пройшовши табір спецпідготовки Молода фортеця, а деякі з бійців билися за "ДНР" на сході України.  Ядро силових структур Чечні — це колишні сепаратисти, які були амністовані за рішенням глави республіки.

Молода фортеця є табором підготовки малолітніх бойовиків. В казармах живуть і тренуються підлітки з неблагополучних сімей, яких навчають битися і вбивати. У 2009 році в ефірі грозненського ТБ був продемонстрований документальний фільм про цей табір. На кадрах 12-річні діти колективно моляться, скандують "Аллах акбар!", марширують на плацу і стріляють з бойової зброї під наглядом самого Кадирова. Підлітків виховують в атмосфері ісламської релігії і відданості главі Чечні.

Створена в Чечні регіональна армія, укомплектована за національною ознакою, є, можливо, найбільш боєздатним військовим угрупуванням в сучасній Росії. Особливу роль в її структурі відіграє "кадировський спецназ". Підготовкою бійців займається досвідчений офіцер російських спецслужб Данило Мартинов. В 2013 році після відходу зі спецпідрозділу Альфа він був призначений помічником глави Чечні. Колишні колеги Мартинова називають його перехід на нову роботу зрадою. Вони побоюються, що підготовлені російським офіцером бойовики знову направлять зброю проти російських солдатів, як це було в 1990-х і на початку 2000-х років.

Свою відданість главі республіки чеченські силовики нерідко демонструють специфічними деталями форменого одягу: наприклад, кепками і нашивками з ініціалами КРА — Кадиров Рамзан Ахматович.

За словами Яшина, чеченські кримінальні угруповання по всій Росії користуються прямою підтримкою і публічним заступництвом Кадирова. Зокрема, саме заступництвом Кадирова опозиціонер пояснює те, що Хаджімурат Гакаєв і Зелімхан Ісраїлов (підозрювані у причетності до вбивства Бориса Нємцова) уникнули кримінальної відповідальності.

Зазначається, що презентація повної версії доповіді Яшина відбудеться 23 лютого. Вихід приурочений до річниці смерті Нємцова.

 

Рекомендуємо прочитати

Як харчувалися наші предки насправді

Видання "Новое Время" розповіло про особливості палеодієти та харчування наших предків....

Це може бути цікавим

Бойовики "ЛДНР" побили місцевих, які відмовилися виказувати їм повагу та пригощати спиртним

У з’єднаннях і частинах бойовиків продовжуються правопорушення проти місцевого населення, що обумовлено збільшенням чисельності у складі підрозділів російськи....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В столичном метро иностранец спрыгнул с платформы и ушел в тоннель

В киевском метро поймали диггера....