Проти екс-полковника МВС порушили кримінальну справу за зраду

Проти екс-полковника МВС порушили кримінальну справу за зраду

Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження на колишнього полковника Міністерства внутрішніх справ України Степана Гайдаржійского, який під час окупації Криму перейшов на бік Росії.

Про це в понеділок, 22 лютого, повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

Відзначається, колишній заступник начальника Кримського територіального командування ВВ МВС України Міністерства внутрішніх справ України полковник Гайдаржійскій в квітні 2014 року під час російської військової інтервенції в Криму перейшов на бік ворога.

«Зокрема, він залишився на тимчасово окупованій території — в АР Крим і добровільно вступив на військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації«, — заявили в прокуратурі.

«У лютому 2015 Гайдаржійскому С.П. було присвоєно військове звання — генерал-майор внутрішніх військ МВС РФ. У вказаній кримінальній виробництву планується здійснити спеціальне досудове розслідування в порядку, встановленому статтею 297-1 КПК України«, — йдеться в тексті.

Нагадаємо, РНБО розсекретив стенограму екстреного засідання Ради нацбезпеки в 2014 році, на якому заслухали доповідь про російську окупацію Криму і зраду українських військових.

Читайте також: У «ДНР» хваляться, що впіймали Донецького міліціонеразагрузка...

Читайте також

Коментарі