Під стелою на Майдані сталась сутичка

Під стелою на Майдані сталась сутичка

Фото: 112.ua

На Майдані Незалежності відбулася бійка, є затримані. Про це з місця подій повідомляє кореспондент телеканалу «112 Україна«.

«З приводу сутичок. Сталася бійка біля «Глобуса» позаду стели. З «Глобуса» вийшли люди в камуфляжі, відразу зреагували патрульні поліцейські. Потім відбуло 2 машини (поліції, — ред.), де було троє або четверо затриманих. Причиною бійки стало те, як пояснили затримані, що вони хочуть, щоб люди, які зараз на Майдані, покинули площу», — розповіла кореспондент.

Ситуацію прокоментувала і спікер Нацполіції Києва Оксана Блищик:

«Ми не можемо зараз говорити, що стало причиною цієї сутички, сталася бійка, правоохоронці намагалися локалізувати, по-перше, місце, по-друге, не дати розгорітися конфлікту і не дати перерости цьому у масове побоїще. Щодо постраждалих поки не можемо сказати, але, очевидно, пізніше у нас інформація з’явиться. Патрульна поліція доставила в районні управління активних учасників цієї бійки. Зараз ми не можемо сказати, хто ці люди, які громадські організації чи добровольчі рухи вони представляють, але їхні особи будуть встановлені, відповідно, з ними будуть працювати слідчі підрозділи».

Читайте також: Цей «майдан» приречений, бо не отримає фізичної підтримки українців — Чемерисзагрузка...

Читайте також