В «Опоблоці» вимагають відставки міністра культури за шкідництво

В «Опоблоці» вимагають відставки міністра культури за шкідництво

«Опозиційний блок» вимагає відставки міністра культури В’ячеслава Кириленка «за провокації та шкідництво». Про це йдеться в заяві політичної сили, оприлюдненій на її офіційному сайті.

«Опозиційний блок» вносить на розгляд Верховної Ради постанову про відставку міністра культури В’ячеслава Кириленка. У понеділок її буде зареєстровано в парламенті», — йдеться в повідомленні.

Крім того, політсила вимагає розслідування діяльності міністра. «Міністерство культури перетворилося на міністерство провокацій і шкідництва. Діяльність В’ячеслава Кириленка і його однодумців загрожує суспільному мирові, культурним пам’яткам країни і цілісності України», — вважають в «Опоблоці».

У політсилі відзначають, що Мінкульт Кириленка і його структури створили «чорні» списки» акторів і заборонили аполітичні фільми, популярні у поколінь українців: «Іронію долі», «Кавказьку полонянку», «Гостю з майбутнього». Крім того, заборонено ряд російських серіалів, зокрема «Майстер і Маргарита», «Біла гвардія» і «Тарас Бульба».

Також, додали в «Опоблоці», Кириленко і його підручні «розпалюють міжконфесійний конфлікт». «Прийняте ними рішення щодо передачі в користування УПЦ КП частини приміщень «Софії Київської» не тільки суперечить зобов’язанням України перед ЮНЕСКО, але й порушує права інших церков. Причина такого рішення — в особистій церковній приналежності Кириленка до УПЦ КП і його дружніх стосунках з її керівництвом. Незаконний дозвіл КМУ на проведення служби УПЦ КП в історичному комплексі «Софії Київської» може зруйнувати міжконфесійний мир і баланс в Україні», — йдеться в заяві.

Читайте також: Запорізькі баталії: захисників пам’ятника Леніну закидали яйцями та димовими шашкамизагрузка...

Читайте також

Коментарі