Тука звернувся до заводія безладдя Коханівського

Тука звернувся до заводія безладдя Коханівського

Голова Луганської військово-цивільної обладміністрації (ЛВЦА) Георгій Тука звернувся до комбата ОУН Миколи Коханівського, який є одним з призвідників заворушень в Києві.

«На жаль, перебуваючи на робочому місці в Сєвєродонецьку, не маю можливості безпосередньо поспілкуватися з Миколою Коханівським, якому я допомагав ще на Майдані», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

«Миколо! Я не розумію твоїх дій. До чого розбиті вікна та зруйновані двері? Якби ти спіймав та кинув в Дніпро самого Ахмєтова, Бойка, Довгого, Дунаєва, Єфремова або іншу плісняву — я б підтримав тебе. Але, бити вікна в моєму рідному місті — не бачу ані сенсу, ані логіки. Це — вандалізм.
Я розумію — є чимало запитань щодо дій та бездіяльності влади: і в питанні дослідження вбивць на Майдані, і щодо ведення бойових дій, і щодо безкарності тих, хто привів в наш дім війну, і щодо корупції… Все це я розумію! Але… Окрім логіки твоїх дій, в мене до тебе теж є питання: яким чином поруч з тобою з»явився покидьок Мельничук?! Що робить поруч з тобою мерзотник, який перетворив частину «Айдару» на звичайнісіньку банду?! Журналістам пропоную дослідити ланцюжок: Мельничук-Каськів-Льовочкін»
,
— зазначив Тука.

При цьому він висловив подяку киянам за витримку і врівноваженість.

«Я дякую моїм землякам-киянам за витримку та врівноваженість!
Я дякую моїм друзям-АТОшнікам за те, що вони не долучились до цих дій і прошу і надалі зберігати витримку! Не для того ви ризикували своїм життям, захищаючи Батьківщину, аби зараз відкрити, на радість ворогу, «другий фронт» в тилу! Сподіваюсь на те, що хлопці Коханівського звільнять будівлю готелю, а правоохоронці, нарешті, посадять Мельничука на нари!», — підсумував Тука.

Читайте також: Відкрито 4 кримінальні провадження після подій 20 лютогозагрузка...

Читайте також