Поліція почала розслідування за фактом викрадення журналіста

Поліція почала розслідування за фактом викрадення журналіста

За фактом перешкоджання професійній діяльності та викрадення журналіста столична поліція почала розслідування. Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у місті Києві.

«З відповідною заявою до поліції звернувся працівник телеканалу. За словами потерпілого, під час підготовки сюжету і спроби запису інтерв’ю невідомі особи перешкоджали йому, потім примусово посадили в автомобіль, а через деякий час відпустили», — йдеться в повідомленні.

Поліція почала кримінальні провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 171 («Перешкоджання законній професійній діяльності журналіста») і ст. 146 («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини»). Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення та затримання осіб, причетних до скоєння цих злочинів.

Раніше генеральний продюсер «17 каналу» Олексій Кутєпов повідомив, що вночі стався напад на офіс каналу. За його словами, зловмисники розгромили ефірну апаратну і вкрали техніку. Кутєпов також зазначив, що напередодні на Майдані на журналіста каналу Андрія Павловського було скоєно напад.

Читайте також: Кабмін не відправили у відставку через змову декількох партій, — Лещенкозагрузка...

Читайте також