Замовники вбивств на Майдані відомі — Порошенко

Замовники вбивств на Майдані відомі — Порошенко

Президент України Петро Порошенко у своєму зверненні до народу з нагоди Дня Героїв Небесної сотні підкреслив, що слідство не тільки знає замовників і виконавців убивств на Майдані, а вже має відповідні докази.

«Слідство відтворило канву подій. Воно не просто знає замовників, організаторів і виконавців, а вже має відповідні докази. Воно встановило роль і місце кожного у злочинній змові, результатом якої і стало масове знищення людей. І навіть розпиляну зброю, з якої вбивали, знайшли і відновлюють її серійні номери», — зазначив глава держави.
За словами Порошенка, в цілому, щодо подій листопада 2013 року — лютого 2014 року, які відбувалися по всій країні, є вже й такі справи, які зі стадії розслідування переходять у стадію покарання.

У судах вже слухаються справи щодо тринадцяти «беркутівців» і восьми «тітушок». Загальна ж кількість осіб, яким повідомили про підозру, — 282.

«Всі ці цифри повинні були бути великими, тут я з вами абсолютно згоден. І назвав я їх тільки з однією метою. Повинен показати, з одного боку, що брешуть ті політики, які говорять, що нічого не розслідується. З іншого боку, ця історія насправді ще дуже далека від завершення», — додав президент.загрузка...

Читайте також