Згуладзе нагадала поліцейським про необхідність діяти в межах закону

Згуладзе нагадала поліцейським про необхідність діяти в межах закону

Перший заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе закликала нових поліцейських Чернігова зробити висновки з трагічного інциденту з BMW і нагадала про необхідність завжди діяти в рамках закону.

Про це вона сказала на урочистій церемонії складення присяги чернігівськими патрульними, пише inforesist.

«Ваша служба буде проходити зі зброєю. І ви будете кожен день (дай Бог, щоб це було не так) приймати дуже важливе і відповідальне рішення — застосовувати його чи ні. Але якщо ви не будете користуватися зброєю тоді, коли треба, від цього буде залежати і чиєсь життя, і ваша. Тому це — ваша робота. Але також ваша робота полягає в дотриманні законності. Тому, перш ніж стріляти — кожен раз думайте про це », — сказала Згуладзе.

Перший заступник міністра заявила, що МВС «нікого не буде прикривати прикривати в разі порушення закону».

Говорячи про рішення суду по патрульному, який в Києві застрелив неповнолітнього пасажира BMW, Згуладзе висловила здивування позицією прокуратури і суду, так як поліцейські надали всі записи з відеореєстраторів екіпажів, які брали участь в тому переслідуванні.

«Ні про яке умисне вбивство не може бути й мови. Хіба можна повірити в те, що патрульний сам знімає своє свідоме вбивство? Але це не означає, що там немає питань по тактиці і чогось ще. І тому це в наших інтересах — зробити висновки і покращувати свою практику », — підкреслила Згуладзе.

Вона звернула увагу на той факт, що вперше в історії української поліції за рядового поліцейського — учасника трагічного інциденту — заступився простий народ.

Читайте також: Почти половина населения Украины считает реформу полиции самой успешнойзагрузка...

Читайте також

Коментарі