Справа про смертельну гонитву в Києві має завершитися відставкою Авакова, — політолог

Справа про смертельну гонитву в Києві має завершитися відставкою Авакова, — політолог

Справа про гонитву столичної поліції за BMW, яке завершилося загибеллю 17-річного пасажира, має всі шанси закінчиться відставкою главви МВС Арсена Авакова.

Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко.

«Це вбивство вже мало б обернутися відставкою, бо подібного роду інцидент — пряма підстава для цього. Думаю, найближчим часом це питання піднімуть», — цитує його слова Вести.

Автоюрист Володимир Караваєв вважає, що поліцейські були погано підготовлені: «Тут явно простежується дуже неякісна підготовка поліції — невміння володіти зброєю, неволодіння собою і ситуацією. Вони застосували зброю в тій ситуації, коли це робити не потрібно було. Треба було просто затримати цей автомобіль. А так — це просто сів любитель, влаштував погоню, і перше, що спало на думку, — стріляти. Закон про поліцію чітко говорить, що поліцейський може стріляти для того, щоб зупинити машину. А в даному випадку автомобіль стояв — про яке застосування зброї може йти мова?».

Його підтримує і колега адвокат Андрій Вареник: «Коли вони стріляли навздогін по машині — питань немає, хоча і видно, що у них недостатня підготовка. Коли стріляли по машині, що стоїть — в цьому необхідності не було» .загрузка...

Читайте також

Коментарі