Російський опозиціонер пообіцяв не чіпати Путіна після перемоги

Російський опозиціонер пообіцяв не чіпати Путіна після перемоги

Власник проекту «Відкрита Росія» Михайло Ходорковський заявив, що виступає за недоторканість «колишнього президента або колишнього прем’єр-міністра» при зміні режиму в Росії, передає Znak.com.

Відповідаючи на питання, яка доля може чекати Володимира Путіна і його сім’ю в разі приходу Ходорковського до влади, екс-власник ЮКОСа відповів: «Я не бачу протистояння між нами в особистій сфері, наші рахунки закриті, — відповів на це глава «Відкритої Росії». — Він — мій політичний опонент. Я вважаю, що правильно і гідно, коли колишній опонент — колишній президент або колишній прем’єр-міністр — будуть користуватися повною недоторканністю, як це і влаштовано в нормальних країнах (в разі, якщо вони не вчинять персональних злочинів) «.

При цьому він заявив, що встановлювати вину або невинність повинен суд: «Вони повинні бути звільнені від відповідальності за свої дії в ході політичного життя, якщо це не були кримінальні злочини, але це має встановити суд».

  — Я вважаю, що треба вести діалог з людьми, які хоч і не є нашими прихильниками, але готові нас слухати. Таких чимало, ми вважаємо, що це 20-30% російського суспільства. Це люди, готові чути альтернативну точку зору», — сказав він, коментуючи зустріч в ресторані зі співачкою Валерією і продюсером Йосипом Пригожиним.загрузка...

Читайте також

Коментарі