Депутати не мають плану на майбутнє, — Портников

Депутати не мають плану на майбутнє, — Портников

Депутати, що збирають підписи за відставку уряду не продумали, що ж буде далі. 

Про це заявив журналіст Віталій Портников у блозі для видання Newsru.ua.

«Який уряд прийде на зміну тимчасовому…. У тих, хто затіяв збір підписів за відставку уряду, немає ніяких — взагалі ніяких — планів на майбутнє. І вже тим більше узгоджених планів. План, власне, один — відправити уряд у відставку, якщо вийде, а потім — «повирішувати», як завжди вирішувалося в українській політиці», — переконаний Портников.

За його словами, в майбутньому може статися лише заміна «технократів» від БПП на політиків від БПП.

«Прем’єр? Він може бути або фігурою, незалежною від президента — і тоді новий конфлікт неминучий. Або ж фігурою, що орієнтується на главу держави — і тоді основна критика зосередиться вже на самому Петрові Порошенку,»  — написав журналіст.

Нічого не змінять і перевибори, переконаний журналіст, адже у парламент прийдуть ті ж люди — можливо, до списку приєднаються «Свобода», УКРОП і якийсь політичний проект Саакашвілі.

«Але все це — добре знайомі нам політичні сили і добре відомі нам люди — навіть команда того ж Саакашвілі буде складатися з колишніх депутатів БПП і політичних активістів партій, яким не вдалося потрапити в парламент, що діє. Інших людей на політичній сцені країни просто немає. І іншого рівня відповідальності – теж», — вважає Портников.загрузка...

Читайте також

Коментарі