Порошенко пожалівся Байдену на обстріли Мар’їнки

Порошенко пожалівся Байдену на обстріли Мар’їнки

У четвер, 18 лютого, президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з віце-президентом США Джозефом Байденом. В процесі переговорів український лідер розповів Байдену про активізацію обстрілу з боку бойовиків в районі Мар’їнки Донецької області.

Про це повідомили в прес-службі Адміністрації Президента України.

Порошенко поінформував віце-президентом США про значне погіршення ситуації на сході України, «зокрема про збільшення кількості обстрілів і використання ракетних систем залпового вогню з боку контрольованих Росією бойовиків і їх активізацію в районі Мар’їнки».

«Віце-президент Байден засудив погіршення ситуації з безпеки і запевнив у незмінності позиції Вашингтона щодо підтримки територіальної цілісності України«, — відзначили в АП.

Крім цього глава держави акцентував увагу на прийнятті Верховною Радою законів із так званого «безвізового пакету». Зокрема сьогодні парламент прийняв закон про боротьбу з корупцією.

«Співрозмовники погодилися щодо важливості продовження реформ в Україні в контексті співпраці з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними фінансовими інститутами«, — додали у Порошенка.

Читайте також: Швеція реформуватиме ЗСУ за майже 5 млн грнзагрузка...

Читайте також