На засіданні "БПП" стався скандал

У середу ввечері, 17 лютого,  на фракції БПП трапився скандал. Про нього інформує LB.ua.

Напередодні народні депутати від БПП зібралися для обговорення ситуації, що склалася в Раді у вівторок. Засідання почалося з виступу Президента Петра Порошенка.

У своєму виступі Порошенко запевнив присутніх, що ніяких "договорняків" з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком не влаштовував і не причетний до того, що за відставку Кабміну не вистачило голосів. Крім того, за словами очевидців, Президент виступив категорично проти перевиборів і, відповідно, виходу його фракції з коаліції. Крім того, він сказав, що за власною ініціативою уряд у відставку відправляти не буде.

Обговорення його мови відбувалося вже після того, як Порошенко покинув зал. Засідання вів заступник голови фракції Ігор Гринів, і дуже скоро депутати перейшли на підвищені тони. Головним предметом дискусії стало те, що ряд депутатів (конкретно - 13 осіб) раніше підписалися за відставку Яценюка, але голосувати за неї не стали.

"Ви - шалави, повії та б *** і", - прямо сказав їм Ярослав Дубневич. - "Спочатку підписалися, а потім витягли картки".

Обурювалася також Ніна Южаніна. На засідання вона прийшла з виписаними на аркуш паперу прізвищами підписантів, які не стали голосувати. Южаніна сказала, що помістить цей лист в рамочку - на чільне місце, і нічого спільного з цими людьми мати не хоче. Більш того, вона пішла із загальної депутатської групи в "телеграмі", де обговорюються поточні питання.

Глава комітету митної та податкової політики, Южаніна була одним з тих, хто офіційно представляв позицію фракції щодо підписів за звільнення Кабміну Яценюка. Коли ряд підписантів не стали голосувати, це поставило її в незручне становище.

Один з таких депутатів, Іван Куліченко (формально він в той момент "був відсутній" в залі) пояснив свою позицію досить дивно. Мовляв, він підписався, оскільки на той момент вважав це правильним, а потім раптом подумав, що без повноцінного прем'єра країна не зможе.

Приблизно такими ж були доводи інших членів БПП, котрі передумали звільняти Яценюка.

У четвер журналісти зв'язалися з Дубневичем, щоб прояснити його позицію щодо того, що сталося на фракції. Він не став заперечувати, що вчора жорстко висловився щодо тих колег, які напередодні за відставку Яценюка підписалися, але голосувати не стали.

"Ті, хто перед засіданням фракції висловили свою позицію проти відставки або утрималися, до них претензій немає", - зазначив він.

Якими саме епітетами він вчора "нагороджував" колег, Дубневич розповідати не став, пославшись на те, що засідання фракції було закритим.

"Я тільки нагадав їм, як [таких людей] називали в сьомому скликанні парламенту", - коректно резюмував він.

Рекомендуємо прочитати

Microsoft пообещал сохранить Paint

После заявления Microsoft об отсутствии графического редактора Paint в следующем обновлении Windows 10 Fall Creators Update многие пользователи высказали своё несогласие с техническ....

Це може бути цікавим

Під Києвом понад тиждень простояла фура з гнилою рибою

Тиждень фура з рибою стояла на околиці Києва, поки перехожі не звернули увагу на калюжі під нею, опариші і запах....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Опубликован рейтинг комфортных для старости стран

Американские ученые представили рейтинг стран, где созданы наиболее благоприятные условия для жизни пожилых людей....