Мандат місії ОБСЄ в Донбасі продовжили на рік

Мандат місії ОБСЄ в Донбасі продовжили на рік

Мандат спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України продовжили ще на рік, до березня 2017 року. Як передає РБК-Україна, про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр.

«Нам сьогодні вдалося продовжити мандат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні ще на один рік — до кінця березня 2017 р. Сьогодні ми також прийняли новий бюджет для місії в розмірі майже 100 мільйонів євро. Це гарантує, що СММ зможе виконувати свою важливу роль в стабілізації режиму припинення вогню для реалізації домовленостей мінських угоді і розширюватися», — заявив Штайнмаєр.

Крім того, глава німецького МЗС констатував, що режим припинення вогню на сході України досі доволі крихкий. Він також зазначив, що спостерігачі місії все ще не мають повного доступу до всієї зоні конфлікту.

«Якщо ми хочемо досягти прогресу у виконанні мінських угод, повинен бути прогрес: всі сторони повинні строго дотримувати припинення вогню, і, нарешті, надати безперешкодний доступ СММ до всієї зоні конфлікту без винятку», — додав Штайнмаєр.загрузка...

Читайте також

Коментарі