Бойовики: На Донбасі знову з’явились «кіборги»

Бойовики: На Донбасі знову з’явились «кіборги»

Бойовики «ДНР» залишили важливу позицію в передмісті Горлівки — селище Зайцеве Донецької області. За повідомленнями у сепаратистських соцмережах, там «гірше ніж було у ДАПі», де «кіборги» не давали їм продихнути.

Про це повідомляє координатор групи «Стоп Терор» Семен Кабакан на своїй сторінці в Фейсбук.

«Тиждень тому в Зайцевому бойовики здали одну з позицій біля школи. Причина: немає людей, бійців нібито не вистачає, ось і довелося віддати ВСУ. Протягом тижня цей факти намагалися приховувати, але негативні настрої серед місцевих бойовиків зростають, висловлювання в соціальних мережах не приховати.

Крім того, що на Донбасі гуманітарна катастрофа, за нашими даними, вже кілька десятків людей з 1-АК, виїхало до Росії.

Умов немає їм нібито, Путіна немає, грошей немає. Багато терористів усвідомлюють ситуацію, що склалася і намагаються врятувати свої п’яті точки», — написав Кабакан.

Бойовик «ДНР» з позивним «Сват» в групі «Зведення від ополчення Новоросії» в соцмережі «Вконтакте» підтвердив інфомацию Кабакаева.

«Було там дві передових наших позиції: школа і посадка. Уже кілька місяців там ні ротацій, ні поповнень — тільки «200»-і і «300»-і. Природно ні техніки, ні артприкриття. Вчора у пацанів здали нерви: викликали машину виходити з Зайцеве. Машина не прийшла. На передовій позиції, яка розташовувалася в посадці залишилося три людини. Щоб більш менш повноцінно нести чергування, потрібно три зміни. Виходить, одна людина в зміну — це не реально. Раніше там було більше (приблизно відділення). Але поступово люди вибувають — убиті і поранені. Поповнення немає», — розповів терорист.

Він вважає що можливо, це пов’язано з тим, що поранені залишаються в штаті, а перевищувати штатний розклад «тяжкий гріх».

image

«Постійні обстріли, вилазки українських солдатів. Сьогодні хлопці відійшли, здали позицію українцям. Командира заарештували. А в Зайцевому останнім часом серйозніше, ніж в аеропорту. Це за відгуками тих, хто туди потрапив з аеропорту. Шкода якщо Зайцеве здадуть як Широкине», — розповів «Сват».загрузка...

Читайте також

Коментарі