Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов заявив, що залишається працювати в Уряді на прохання Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, незважаючи на вихід «Батьківщини» з парламентської коаліції, оскільки зараз «не час розгойдувати державний човен».

Відповідну заяву він опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

«На прохання Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка я залишаюся працювати в Уряді. Зараз не час розгойдувати державний човен. Я добре пам’ятаю, чим закінчився після Помаранчевої революції конфлікт всередині демократичних сил, конфлікт між Ющенком і Тимошенко — приходом до влади Януковича. Ми не маємо права повторювати цю помилку», — підкреслив міністр.

Вихід «Батьківщини» з коаліції — Жданов вважає «сценарієм глибинного політичної кризи, який в умовах війни може привести до реваншу антиукраїнських сил або взагалі до втрати незалежності України».

«Я проти такого сценарію. Як активний учасник двох Майданів, маю право на таку оцінку», — додав він.

Жданов також прокоментував заяву Юлії Тимошенко щодо свого відкликання з Уряду.

«Наскільки я розумію, професійних претензій до мене немає. 15 лютого цього року профільний комітет Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму детально розглянув звіт про діяльність Мінмолодьспорту в 2015 році і одноголосно визнав нашу роботу задовільною», — зазначив міністр.

У зв’язку з цим він нагадав, що політикам і чиновникам сьогодні необхідно займатися не політикою, а працювати над вирішенням ряду важливих завдань.

«Залишилося півроку до літніх Олімпійських і Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Для мене особисто забезпечення якісної підготовки та участі спортсменів збірних команд України в Олімпійських та Паралімпійських іграх — це головна відповідальність і пріоритет № 1″, — підсумував Жданов.

Нагадаємо, у вівторок, 16 лютого, Верховна Рада України не підтримала постанову про відставку (недовіру) Кабінету міністрів України. Відповідне рішення підтримали тільки 194 народних депутата, зокрема, і 15 від «Батьківщини».

У зв’язку з цим Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» відкликає з Уряду міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

Крім того, стало відомо, що «Батьківщина» виходить з коаліції у Верховній Радізагрузка...

Читайте також

Коментарі