Якби Порошенко хотів відставки уряду, голоси б назбиралися, — журналіст

Якби Порошенко хотів відставки уряду, голоси б назбиралися, — журналіст

Якби Президент Петро Порошенко дійсно хотів відставки уряду Арсенія Яценюка, голоси за неї б назбиралися. У цьому впевнена журналістка Соня Кошкіна.

«Істина в тому, що Банковій, незважаючи на пекучу нелюбов до Арсенія Петровича (а до Арсена Борисовича — ще більше), перезавантаження КМУ невигідне. Оскільки перезавантаження — синонім втрати низки важелів впливу. І потоків. І ризик виборів, на яких нічого доброго їй не світить», — написала Кошкіна у Facebook.

На її думку, до осені Яценюк не досидить у кріслі прем’єра — його, а може, й кількох міністрів знищать.

«Банковій ця історія так просто не пройде. Де-факто, між левовою часткою фракції БПП і Банковою зараз почнеться холодна війна. Яка точно підкосить президентську політсилу,»— наголосила журналістка.

А про коаліцію можна взагалі забути, її більше немає, пише Кошкіна: «Фракції відтепер самі по собі, Банкова — сама по собі, Грушевського — саме по собі».

Вона також звертає увагу, що у ситуації, що склалася, існує один величезний ризик — що заговорить вулиця, «і це буде не творення Майдану, а некерована стихія, яка все змітає на своєму шляху».загрузка...

Читайте також