У «Народному фронті» жорстко прокоментували вихід «Батьківщини» з коаліції

У «Народному фронті» жорстко прокоментували вихід «Батьківщини» з коаліції

Фракція «Батьківщина» вже давно де-факто вийшла з коаліції «Європейська Україна», тому сьогоднішня заява Юлії Тимошенко і її соратників — це чергове свідчення безвідповідального популізму. Про це йдеться в заяві, поширеній прес-службою «Народного фронту».

Наводимо текст заяви повністю:

Фракція «Батьківщина» вже давно де-факто вийшла з коаліції «Європейська Україна», тому сьогоднішня заява Юлії Тимошенко і її соратників – це чергове свідчення безвідповідального популізму.

Після скандальної відставки міністра екології Шевченка, якого в Уряд делегувала «Батьківщина», ця фракція фактично перейшла в опозицію, діючи в унісон з «Опозиційним блоком». Варто нагадати, що міністра Шевченка звинуватили у зв’язках з газовим олігархом і колишнім «регіоналом» Онищенком.

Жоден пункт коаліційної угоди, яку депутати «Батьківщини» підписали, вони ж і не виконували. Фракція саботувала роботу коаліції «Європейська Україна».

Протягом тривалого часу «Батьківщина» не голосує за внесені коаліцією і коаліційним Урядом законопроекти. Водночас, вони довго не наважувалася публічно заявити про те, що більше не працюють з коаліцією.

Створивши коаліцію і маючи своїх міністрів в Уряді, ця фракція робила все, щоб уникнути політичної відповідальності, домогтися дострокових виборів і дестабілізувати ситуацію в країні.

Вчора у Парламенті не вдалося реалізувати цей деструктивний сценарій. Саме цим викликана сьогоднішня заява «Батьківщини» про вихід з коаліції. Це ніщо інше, як чергова спроба задовольнити свої меркантильні інтереси вже не через відставку уряду, а через політичну кризу.

«Народний фронт» неодноразово закликав колег підписати додаток до коаліційної угоди і разом рухатися шляхом реформ. «Батьківщина» обрала сценарій протистояння: чим гірше, тим краще.

Хочемо наголосити, що всі намагання популістів розхитати ситуацію в країні – приречені на провал. Коаліція «Європейська Україна» продовжує роботу заради позитивних змін у державі. Яким би складним не було це завдання. загрузка...

Читайте також