У Львові фітнес-клуб відмовив хлопцеві з ДЦП у відвідуванні басейну

У Львові фітнес-клуб відмовив хлопцеві з ДЦП у відвідуванні басейну

У Львові хлопцю із діагнозом дитячий церебральний параліч відмовили продати абонемент у фітнес-клуб, оскільки він буде «розводити антисанітарію» і зовнішнім виглядом «відлякувати клієнтів». Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомила подруга потерпілого Katrin Roinska.
За словами жінки, її знайомого звуть Остап Стадник, він веде активну громадську діяльність та є одним із організаторів зустрічей молодих людей із діагнозом ДЦП. Коли ж лікарі порадили хлопцеві зайнятися плаванням через малорухливий спосіб життя, Остап вирішив звернутися до найближчого до місця проживання спортивного закладу — фітнес-клубу мережі Sport Life (житловий масив Сихів).
«І вже другий рік поспіль Остап не може потрапити до цього закладу. Два роки тому працівник не соромився прямо в очі сказати, «що такий клієнт буде своїм виглядом відлякувати клієнтів»… Минуло 2 роки, і Остап знову зважився звернутися, щоб придбати абонемент. У телефонній розмові йому повідомили, що його не допустять до закладу, оскільки його інвалідний візок не проїде через турнікет, а колеса викличуть антисанітарію!», — написала жінка.


загрузка...

Читайте також