Колишній міністр освіти Грузії, екс-ректор української Поліцейської академії, а тепер глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила про необхідність оновлення кадрів в правоохоронній системі.

Про це пише «Українська правда«.

Сьогодні найважливіший проект для глави Нацполіціі — переатестація, яка не так давно закінчилася в Києві та Київській області, і скоро стартує в регіонах.

У зв’язку з цим, варто нагадати недавню історію з керівником департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Іллею Ківою. Під час інтерв’ю з журналістами Ківа заявив, що пробував наркотики і вважає марихуану «найменшим злом».

Його висловлювання тоді шокували громадськість.

Проте Деканоїдзе дану ситуацію прокоментувала тим, що переатестація центрального апарату поки не закінчилася.

«Я — перший поліцейський, я — глава Національної поліції. Давати оцінки вчинків — це справа внутрішньої безпеки. Вони цим займаються, якщо є якісь помилки або якісь факти. Я вже сказала, переатестація поки не закінчилася. Але особисто моя думка — я не бачу Ківу поліцейським офіцером в нашій новій поліції», — заявила Деканоїдзе.

За словами глави Нацполіціі, побудувати нову структуру правоохоронних органів не легко, це не «робота трьох або шести місяців».

«Ми вже майже закінчили переатестацію. В Києві і області закінчили, триває переатестація центрального апарату. Але це не останній етап очищення кадрового ресурсу поліції. Це перший етап очищення. Тому я тут, щоб поступово домагатися того, щоб функціонал, структура і люди, які працюють в нашій команді, були адекватними і гідними», — зазначила Хатія Деканоїдзе.

Крім того, вона заявила, що набір в патрульну поліцію буде продовжений.

«Ми збираємося робити новий набір і в київську патрульну службу, і для дільничних взяти кілька областей, запустити там нову концепцію дільничних інспекторів, універсальних поліцейських. Так що поступово ми будемо добирати нових людей — всюди, в кожен департамент, кожен структурний підрозділ. Додавати свіжу кров в структуру НПУ — це дуже важливо», — підсумувала глава Нацполіціі України.загрузка...

Читайте також

Коментарі