Луганські терористи переслідують розповсюджувачів української преси

Луганські терористи переслідують розповсюджувачів української преси

За інформацією аналітичного відділу ГІ «Права Справа» в окупованому Луганську «Генеральною прокуратурою ЛНР» порушено кримінальне провадження по факту продажу і розповсюдження українських новинних газет.

Про це повідомив її керівник Дмитро Снєгирьов.

За його словами, «кримінальне провадження порушено за матеріалами перевірки співробітниками «Міністерства інформації ЛНР»центральної мережі розповсюджувачів друкованих видань».

В ході перевірки мережі розповсюджувачів в торгових кіосках на вул. Радянській співробітниками «міністерства» і активістами молодіжних організацій ЛНР були виявлені три найменування українських новинних газет. Примірники виявлених українських газет вилучено,а матеріали перевірки передані в «Генеральну прокуратуру» і «МГБ ЛНР».

Як повідомлялося раніше,з 16 січня 2016 року «Міністерство інформації «ЛНР» зобов’язала інтернет-провайдерів Луганська заблокувати доступ до 113 новинних українських порталів. У березні минулого року «Рада міністрів» самопроголошеної республіки «з метою забезпечення національних інтересів» також обмежила мовлення 23 українських телеканалів і російського каналу «Дождь».загрузка...

Читайте також

Коментарі