Депутати визнали роботу уряду незадовільною у 2015 році, однак не змогли ухвалити резолюцію про недовіру.

Народні депутати України ухвалили постанову про визнання роботи уряду у 2015 році незадовільною. Верховна Рада України ухвалила «Постанову про оцінку діяльності Уряду» – за негативну оцінку діяльності Кабміну було віддано 247 голосів.

За результатами цього голосування голова Верховної Ради виніс на голосування проект постанови «про відповідальність Кабінету Міністрів України (щодо прийняття резолюції недовіри Кабінету Міністрів України)». Її вніс на голосування голова фракції «Блок Петра Порошенка – «Солідарність», під нею підписались 158 народних депутатів.

Доцільність постанови він обґрунтував тим, що йдеться не про персональну образу когось із міністрів, а про «кризу довіри». «Президент України і суспільство України закликають до відставки цього уряду для того, щоб отримати кращий», — зазначив Юрій Луценко.

Однак прийняти резолюцію про недовіру Кабінету Міністрів України депутати не змогли — таке рішення підтримали лише 194 народні обранці.

Раніше керівник фракції «БПП» Юрій Луценко на засіданні Верховної Ради після звіту прем’єр-міністра Арсенія Яценюка фактично звинуватив його у саботажі. Сьогодні ж до повного перезавантаження уряду закликав Президент.загрузка...

Читайте також

Коментарі