Волонтери потрапили під обстріл на злітній смузі ДАПу

Волонтери потрапили під обстріл на злітній смузі ДАПу

Павлоградські волонтери, які днями вирушили в чергову поїздку на передову, потрапили під обстріл бойовиків «ДНР». Про це написала в «Фейсбуці» активіст павлоградської громадської організації «Патріот» Тетяна Найда.

Сталося це в районі Донецького аеропорту, коли волонтери помилково виїхали на злітну смугу. Всіх, хто переживав за учасників поїздки, Тетяна тут же поспішила заспокоїти: кулі і осколки нікого з активістів не зачепили, хоча машина постраждала. «Спільна поїздка ОФ «Павлоградська самооборона» (в особі Івана Щербини та Руслана Малишева), ГО «Патріот» (в особі мене) і ГО «Вільна частка» м. Дніпропетровськ почалася, як, власне, потім і продовжилася, позитивно. Весь сектор , включаючи комбрига 93-й і Сепар, не дасть збрехати!)», — говорить Найда.

Кульмінацією цієї історії став обстріл волонтерського автомобіля сепаратистами. «А потім нам, ну, дуже потрібно було потрапити на «Зеніт», передову позицію! — Пише Тетяна. — А зв’язку немає. І дорогу теж не дуже знаємо … Місцеві солдати, заховані в зеленці, дивилися на нас, як на сновид. Але коли наш шикарний «Мерін» виїхав на «злітку», офігєли всі, і наші, і сєпари. Хоча у сєпарів вже  було перехоплення з рацій про те, що виїхала «коробочка». і нас чекали. Просто не зрозуміли, хто це може бути. Півкілометра шляху коштувало нам п’яти осколків в колесі. Поки сєпари приходили в себе і намагалися розвідати, хто посмів, чоловіки вже встигли поставити запаску … «.

Волонтер розповідає, що під час обстрілу дало про себе знати серце одного учасників поїздки — павлоградця Сергія. Його супутникам довелося надавати йому допомогу. Самі вони двічі ховалися в кювет, коли над головою літали кулі … «Але головне! — Продовжує Найда. — Виявляється, їхати на «Зеніт» треба було зовсім по іншій дорозі, через Авдіївку. Так що туди ми потрапили вже в темну пору доби «.

На закінчення своєї розповіді вона пише: «Величезний всім привіт від бійців з Пісок, Водяного, Дослідного, Авдіївки, нашої славної 93-й, 20-го бата,» Карпатської Січі «, УНА УНСО, ОУН, ВГО» Сокіл «. І ще . Люди! там страшно, брудно, огидно … А наші хлопці там знаходяться місяцями. В бруду. На самоті. В сум’ятті. Їм дуже потрібна наша підтримка !!!! Їм потрібна духовна зв’язок з «великою землею», зі своїм народом . Не кидайте їх там! Підтримуйте! Хоча б і добрим словом … А ми продовжуємо продовжувати. Не дивлячись ні на що … Карта ПБ 4149605910770361 Найда Тетяна Миколаївна».загрузка...

Читайте також