Порошенко має розірвати Мінські угоди, - Боровий

Мінські угоди не вирішать  проблеми для України на Донбасі.

Про це "Апострофу" сказав російський опозиційний політик, лідер партії "Західний вибір" Костянтин Боровий.

"Я багато разів уже говорив, що фраза "Немає військового вирішення проблеми" - це обман. Рішення є, і тільки військове. Зупинити агресію у Грузії вдалося саме військовою силою. Теж саме і з Донбасом. Розраховувати на те, що Путін, який не виконує міжнародні угоди, почне дотримуватися Мінських - це або дурість, або прагнення не вирішувати проблему, а саме поставити галочку. "Ми вжили всіх заходів для зупинки процесу". Процес не зупинено, але ж заходи прийняті. Це класична позиція європейських демократів. Звичайна практика" , - сказав політик.

За словами Борового, Мінські угоди стали результатом унікального політичного тиску на президента Петра Порошенка і Україну у цілому.

"Путін зупинився тільки тому, що у нього не було сил продовжувати цей військовий процес. Якби сили були - ніхто б його не зупинив. А сьогоднішній стан справ на Донбасі більше, ніж влаштовує Росію. На Донбасі засіли відверті бандити. Від них і зараз проблем багато, а скільки їх буде, коли стане відомо, чим вони там займалися... Немає сумнівів у тому, що там будуть відкриватися і факти етнічних чисток, і масові поховання людей", - зазначив він.

На думку Борового, рішення проблеми Донбасу - тільки військове.

"Це важке рішення, яке буде супроводжуватися жертвами. Але якщо Україна хоче позбутися цієї проблеми - найправильніше оголосити про денонсацію Мінських угод і почати вирішувати її військовим шляхом. Путін не гідний того, щоб з ним розмовляли мовою міжнародних договорів. Тим більше, що концентрація збройних сил в східноєвропейському регіоні, а саме - в країнах Балтії і Польщі, досить висока. Тому, я не думаю, що Україну залишать на самоті. Якщо вона, звичайно, буде боротися з тероризмом. Адже те, що відбувається на території України, - справжній тероризм", - заявив політик.

Рекомендуємо прочитати

Злодій застряг у вентиляційному вікні, намагаючись втекти від поліції

У Львові злодій застряг у вентиляційному вікні, намагаючись втекти від поліції....

Це може бути цікавим

36 осіб із будинку, де стався вибух, переселилися в тимчасове житло

36 осіб із будинку в Голосіївському районі, де вчора стався вибух, оселилися в тимчасовому житлі, наданому КМДА....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Психологи выяснили, какие подарки лучше

Психологи из Университета Карнеги — Меллон показали, что люди склонны переоценивать пользу практичных подарков....