На околицях Донецька триває жорстокий бій

На околицях Донецька триває жорстокий бій

У Петровському районі Донецька, в селищі Піски, а також в місті Мар’їнка йде запеклий бій.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє координатор групи «Стоп терор» Семен Кабакан.

«Ситуація на передових позиціях перейшла всі межі. Позиції ВСУ просто засипають з 120мм мінометів. На даному етапі: по Піскам працюють зі стрілецької і мінометів. Мар’їнка знаходиться під обстрілом стрілецької і 120 мінометів. Бій іде вже кілька годин. Донецьк-терористи працюють з дворів житлових масивів, і околиць міста, місцеві повідомляли, що працює танк», — пише Кабакан.

Про інтенсивний бій також повідомляють донеччани в соціальних мережах. «

Трудовська, Урожайна, 8, — постраждалих  немає, дах згорів. Загасили, пожежники ще працюють там, батьки поїхали сьогодні звідти вдень​», «Коротше лягли десь на Заводській. Біля колгоспних будинків. За відчуттями АГС», «Тільки що знайома з Петровського ДАІ телефонувала, вона каже, що півнеба в трасер в напрямку Мар’їнки», «Старомихайловка і Абакумова, а також Бірюзова, слухали майже трьох годинний бій  у стороні Мар’їнки/Трудовська».

Також з’явилися дані про влучання.

ПЕТРОВСЬКИЙ РАЙОН (близько 21-00): — Вул. Урожайна, 8 — потрапляння в будинок з послідуючим горінням

КІРОВСЬКИЙ РАЙОН (близько 21-30): — Абакумова — потрапляння в поля  Мар’їнка (близько 21-00): — Вул. Леніна, 147 — потрапляння біля будинку, пошкоджено засклення — Вул. Леніна, 208 — пошкоджено засклення — Вул. Леніна, 210 — потрапляння в дах — Вул. Заводська, 17 — осколками сильно пошкоджений балкон, 3 під’їзд, 3 поверх, з боку школи — Вул. Молодіжна, 10 — пошкоджено засклення з боку дороги — Вул. Орджонікідзе, 205 — потрапляння в дахзагрузка...

Читайте також

Коментарі