«Самопоміч» вирішила позбутись Семенченка через скандали — експерт

«Самопоміч» вирішила позбутись Семенченка через скандали — експерт

Вчора партія «Самопоміч» вирішила змінити кандидатуру на пост мера Кривого Рогу. За пост градоначальника міста боротиметься екс-комбат «Донбасу» Семен Семенченко.

Народний депутат доклав багато зусиль в процесі боротьби за перевибори в місті. Він і його колега Єгор Соболєв були присутні на мітингах мирного населення, які звинувачували члена «Оппоблока» Юрія Вілкула в фальсифікація результатів виборів.

Політтехнолог Тарас Березовець прокоментував рішення «Самопомочі» і назвав його «прогнозованим». Він упевнений, що рішення про висунення Семенченко в мери міста пов’язане з його зв’язками з групою «Приват», а також те, що це ухвалили в Дніпропетровську. Це може надати протилежний ефект, тому що Кривий Ріг завжди протиставляє себе Дніпропетровську.

«Кривий Ріг — місто зі специфічною культурою, щось на кшталт ситуації, яка склалась за десятиліття в Донецьку, де ярлик «місцевий», «свій» куди важливіше інших якостей», — припускає експерт.

Березовець заявив, що Семенченко може програти через вищезазначені факти, після чого закінчиться його політична кар’єра. Рішення керівництва партії про балотування Семенченка на пост мера міста пов’язане з їх бажанням позбутися від політика, який потрапив відразу в кілька політичних скандалів. Мілобог — місцевий для кріворожчан, тому його підтримали і виступили проти екс-регіонала Вілкула. Семенченко може не отримати такої підтримки, не дивлячись на активну підтримку місцевого населення під час пікетів.

Читайте також: Семенченка просувають в мери Кривого Рогузагрузка...

Читайте також