Порошенко обговорив з прем’єром Грузії новий «шовковий шлях»

Порошенко обговорив з прем’єром Грузії новий «шовковий шлях»

Президент України Петро Порошенко у рамках участі в роботі Мюнхенської конференції з безпеки провів зустріч з прем’єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі.

Про це повідомляє прес-служба президента.

«Співрозмовники обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного та домовилися активізувати економічну співпрацю, зокрема розвиток маршруту нового «шовкового шляху», проведення у поточному році чергового засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва», — йдеться у повідомленні.

«Порошенко та Квірікашвілі обмінялися думками щодо надання громадянам обох країн безвізового режиму ЄС в цьому році», — повідомляє прес-служба.

Як відомо, Мінінфраструктури спільно з «Укрзалізицею» 15 січня 2016 року запустили демонстраційний рейс контейнерного поїзда по Новому Шовковому шляху за маршрутом Україна — Грузія — Азербайджан — Казахстан — Китай, який дістався до Китаю на 16-й день шляху — в ніч з 30 на 31 січня 2 016 року.

Даний маршрут є новим напрямком «Шовкового шляху» і альтернативою, яка дозволить перенаправити вантажопотоки в східному напрямку в обхід території Росії.

Читайте також: Крок до PayPal: українцям дозволили отримувати електронні гроші з-за кордонузагрузка...

Читайте також

Коментарі