На реформу в МВС не вистачає «дрібниці» — 350 мільйонів доларів, —...

На реформу в МВС не вистачає «дрібниці» — 350 мільйонів доларів, — Аваков

Реформування структури МВС безпосередньо залежить від реформування інституту дільничних, для його реалізації необхідно ще $350 мільйонів.

Про це в інтерв’ю Дзеркалу тижня заявив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, дільничні будуть набиратися за конкурсом, забезпечені формою, екіпіровкою, раціями, планшетами, високою зарплатою (в районі 6-8 тис. грн).

«Дільничному ми хочемо передати додаткові функції, попередньо прийнявши закон про кримінальні проступки. Після цього він частково перетвориться в детектива … Паралельно з запуском нових дільничних, продовжимо впровадження нових принципів дорожнього патрулювання. Старі даішники підуть з трас», — зазначив Аваков.

«Провалиться реформування інституту дільничних — провалиться реформу взагалі», — заявив глава МВС і додав, що намагається «переконати наших зарубіжних партнерів не розпорошуватися, а зосередитися на реалізації масштабних завдань».

«Не вистачає «дрібниці» — 350 мільйонів доларів», — додав він і нагадав, що гранти на реформування структури МВС надходять в основному з США, Канади, ЄС та Японії.

Також Аваков повідомив, що в рамках реформування МВС у регіонах з маленьких районів зникнуть ізолятори тимчасового тримання, їх залишать лише у центральних, і вони «будуть ідеальними за умовами утримання, європейськими за рівнем забезпечення прав людини».

«До того ж ми виведемо ізолятори з підпорядкування місцевої поліції. Щойно затриманий перетинає поріг установи, тамтешні поліцейські вже не мають до нього вільного доступу», — заявив він.

Також буде ліквідовано «структурну деформацію»: «Раніше з кожної тисячі співробітників 700 працювали в офісі, 300 — на вулиці. Ми змінили структуру так, що тепер в офісі працюють 300, а на вулиці — 700″, зазначив Аваков.

Читайте також: Аваков назвав Саакашвілі політичним аферистомзагрузка...

Читайте також