Крок до PayPal: українцям дозволили отримувати електронні гроші з-за кордону

Днями Національний банк України вніс зміни до положення про електронні гроші. У документі йдеться про те, щоб дозволити громадянам України отримувати електронні гроші з-за кордону. Ініціатор ідеї привести PayPal в Україні Ілля Кенігштейн вважає, що це важливий етап в переговорах з компанією. Багато підприємців хотіли б отримати можливість не тільки оплачувати товари і послуги за кордоном, але і отримувати кошти на свої рахунки PayPal. Але в нашій країні система поки не працює, пише ain.ua.

У постанові йдеться про те, що «користувач-фізособа має право отримувати від нерезидентів електронні гроші, випущені емітентом-нерезидентом, за умови, що міжнародна система інтернет-розрахунків забезпечує погашення цих електронних грошей шляхом перерахування коштів на рахунок користувача-фізособи в банку- резидента».

«В результаті цього у PayPal залишається зовсім небагато аргументів продовжувати ігнорувати Україну. Чекаємо зустрічі з ними в березні», - каже Кенігштейн. Раніше він говорив про те, що на зустрічі «прояснюється багато питань і стануть зрозумілими терміни запуску повноцінної роботи PayPal в нашій країні».

Дозвіл українцям отримувати електронні гроші від компаній-нерезидентів значилося одним з пунктів плану НБУ, за яким українські користувачі зможуть використовувати весь спектр послуг міжнародних систем інтернет-розрахунків (в тому числі PayPal, Apple Pay, Google Wallet і інших).

Раніше у відомстві заявляли, що така можливість у українських користувачів може з'явитися вже в першому кварталі цього року.

Читайте також: З 1 березня світло для киян подорожчає на 25%

Рекомендуємо прочитати

Ученые научились делать еду из электричества

Финские исследователи разработали способ производства продуктов питания из электричества, что может помочь побороть голод в мире....

Це може бути цікавим

Злодій застряг у вентиляційному вікні, намагаючись втекти від поліції

У Львові злодій застряг у вентиляційному вікні, намагаючись втекти від поліції....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ученые выяснили, как связаны религия и человечность

Исследователи из Университета Кейс Вестерн Резерв показали, что догматизм способствует эмпатии только у религиозных людей....