Ярош і Стойка створюють структури поза межами «ПС»

Ярош і Стойка створюють структури поза межами «ПС»

Дмитро Ярош, який раніше займав пост провідника «Правого сектора» (ПС), спільно з командиром 1-го Закарпатського окремого батальйону Добровольчого українського корпусу (ДУК) Романом Стійкою (позивний «Чесний») створюють структури за межами організації.

Про це розповіли Андрій Тарасенко, член центрального проводу ПС, керівник політичного спрямування, і Андрій Стемпіцький — командир ДУК, член центрального проводу ПС під час Центральної конференції організації, передає «Громадське ТВ«.

«Роман Стойка більше не має відношення до ПС. Ті підрозділи, які він проголосив, створюються за межами організації. Дмитро Ярош створює іншу структуру, не пов’язану з ПС», — зазначив Тарасенко.

При цьому він додав, що «Правий сектор» не готує референдум і не збирається готувати, але обов’язково братиме участь у всіх виборах, які будуть.

«Обговорили пропозиції по проводу партії, незабаром буде з’їзд, на якому будуть голосувати за провід. Провідника єдиного поки не буде. Провід — колегіальний орган», — уточнив Тарасенко.

Читайте також: Садовий закликає припинити репресії проти свободівців і «Правого сектору»загрузка...

Читайте також